0 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

AXIMATE - treningowa rewolucja! + torba Zoom

AXIMATE - treningowa rewolucja! + torba

AXIMATE - to autorski projekt, w którym każda figura oraz jej wymiary to efekt wielomiesięcznych badań i testów. Ten innowacyjny produkt do treningu funkcjonalnego łączy w sobie cechy kilku akcesoriów sportowych, wykorzystywanych przez zawodników na całym świecie. To właśnie prostota i funkcjonalność produktu czynią go wyjątkowym.

Dostępność: Dostępne wkrótce

269,00 zł
Opis produktu

  Szczegóły

  AXIMATE - to autorski projekt, w którym każda figura oraz jej wymiary to efekt wielomiesięcznych badań i testów. Ten innowacyjny produkt do treningu funkcjonalnego łączy w sobie cechy kilku akcesoriów sportowych, wykorzystywanych przez zawodników na całym świecie. To właśnie prostota i funkcjonalność produktu czynią go wyjątkowym. 
  Nazwa AXIMATE nawiązuje do charakteru produktu, jego geometrii oraz podkreśla ważną rolę – może zostać Twoim nierozłącznym kumplem w drodze do realizacji wszystkich sportowych celów.

  AXIMATE to:

  • KOMFORT
  • BEZPIECZEŃSTWO
  • STABILNOŚĆ

  AXIMATE posiada niestandardowe wymiary. Szerokość 100cm umożliwia swobodne stawianie kroków w różnych kierunkach. Jednocześnie produkt zachowuje indywidualny charakter i nie zajmuje dużo miejsca.

  Grubość 5mm to złoty środek pomiędzy stabilizacją podczas ćwiczeń dynamicznych, a komfortem podczas wykonywania stretchingu.

  Waga powoduje, że produkt może pełnić swoją role i jednocześnie zachować wysoką jakość. AXIMATE jest trwały, bezpieczny i stabilny. W zestawie ściągacz, a w sklepie dostępna jest również dedykowana torba ułatwiająca transport.

  Unikalna struktura AXIMATE zapewnia dłuższą żywotność produktu oraz nie odkształca się w trakcie długotrwałego użytkowania. Antypoślizgowa powłoka zapewnia stabilność podczas ćwiczeń na różnych typach nawierzchni. 

  AXIMATE i TENIS

  AXIMATE to nowy pomysł na organizacje zajęć, szczególnie dla grup dzieci i młodzieży. Trenuj bez zbędnego sprzętu i połącz dobrą zabawę z kształtowaniem najważniejszych cech motorycznych tenisisty.

  Łatwy w transporcie AXIMATE, pomoże zadbać o specjalistyczną rozgrzewkę pomiędzy meczami a po grze umożliwi przeprowadzenie niezbędnego stretchingu.

  W grupach początkujących AXIMATE doskonale sprawdza się w metodologii nauczania podstawowych uderzeń. Wskaż odpowiednie pola i kolory, a Twój uczeń już nigdy nie powinien mieć wątpliwości czy jego pozycja jest właściwa.

  Ściągacz na produkt w zestawie
  Wymiary : 170/100/0.5cm
  Waga : 4000g
  W komplecie torba do przenoszenia z logo AXIMATE

  więcej informacji: www.aximate.pl

Informacje dodatkowe

  Informacje dodatkowe

  Waga (g) Nie
  Producent AXIMATE
Recenzje produktu
  1. Ekstra! Recenzje wg Mateusz
   Jakość
   Wartość
   Cena

   Mega przydatna rzecz, w treningu i wymyślaniu ćwiczeń tylko wyobraźnia może cie ograniczyć! Polecam (Dodano 20.09.2017)  Napisz własną recenzję

  Oceniasz: AXIMATE - treningowa rewolucja! + torba

  Jak oceniasz ten produkt? *

    1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
  Jakość
  Cena
  Wartość
Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

CMS tab