0 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Rakieta tenisowa Dunlop Force 600 - Wyprzedaż! Zoom

Rakieta tenisowa Dunlop Force 600 - Wyprzedaż!

Oceń ten produkt jako pierwszy

Rakieta tenisowa Dunlop Force 600 - sztywna rama o lekko powiększonej główce i otwarty przeplot naciągu zapewniają doskonałą dynamikę i rotację - na końcowej linii rakieta pozwoli na mocne, penetrujące uderzenia z dużą rotacją. Przy siatce docenimy dobrą manewrowalność i spore pole odbicia.

Dostępność: W magazynie

699,00 zł 449,00 zł

* Wymagane pola

699,00 zł 449,00 zł
Opis produktu

  Szczegóły

  Rakieta tenisowa Dunlop Force 600 - sztywna rama o lekko powiększonej główce i otwarty przeplot naciągu zapewniają doskonałą dynamikę i rotację - na końcowej linii rakieta pozwoli na mocne, penetrujące uderzenia z dużą rotacją. Przy siatce docenimy dobrą manewrowalność i spore pole odbicia.

  Rakiety Dunlop Force 600 polecamy graczom średnio zaawansowanym i zaawansowanym poszukującym dynamicznej i łatwej w manewrowaniu ramy.

  Rakiety Dunlop Force dostarczane są z pełnym pokrowcem i naciągiem fabrycznie założonym przez producenta. 

  Rakiety z serii Dunlop Force zostały zaprojektowane tak aby całą energię generowaną przez gracza przekazać uderzanej piłce. Innowacyjne rozwiązania i technologie wykorzystane przy konstrukcji rakiet Force zapewnia perfekcyjną aerodynamikę, znakomite czucie i ponadprzeciętną moc uderzeń.   Hyperfibre - Technologia, która wykorzystuje włókna balistyczne. Materiał o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i wysokiej sprężystości. Włókna umieszczone zostały w newralgicznych miejscach na główce rakiety na godzinie 2 oraz 10 oraz w trzonku rakiety. Dzięki nim rakieta jest sztywniejsza. Przekłada się to na generowanie większej kontroli i mocy uderzenia. Poprawia balans i manewowalność rakiety.


  Aeroprofile
   - Nowy kształt ramy na główce rakiety o perfekcyjnej aerodynamice, zapewnia najwyższą prędkość główki i maksimum energii przekazywanej piłce  Aeroskin
   - Chropowata powierzchnia umieszczona w strategicznych punktach na rakiecie wywołuje miejscowe drgania powietrza i umożliwia łagodny przepływ powietrza. Redukuje opór aerodynamiczny aż do 35%  Flight Geometry
   - Nowo zaprojektowane, widełki rakiety rakiety o przekroju pięciokąta i wysokiej sztywności oraz perfekcyjnej aerodynamice pozytywnie wpływają na prędkość zamachu i moc uderzeń. 
  HyperFlare 
  - Nowa konstrukcja stopki uchwytu - większy o 30% rozmiar bez podniesienia wagi i doskonała ergonomia poprawiają stabilność i czucie rakiety w dłoni.  GlidePolymer - Unikalny polimer zawiera mikroskopijne kuleczki MOS2, które zmniejszają tarcie. Zwiększa to wytrzymałość przelotek o 40% i redukuje tarcie naciągu o 27% zapewniając tym samym swobodniejszy ruch naciągu dla zwiększonej mocy i rotacji.


  ParallelStrung - Rozwiązanie to zwiększa pole optymalnego trafienia tzw. sweet spot, dostarcza większą moc, lepszą rotację oraz wybacza błędy nieczystych zagrań.  

   

Informacje dodatkowe

  Informacje dodatkowe

  Producent DUNLOP
  Powierzchnia główki (cale² / cm²) 105 / 677
  Waga (g) 280
  Długość (cale / mm) 27,25 / 692
  Balans (mm) 325
  Sztywność ramy (RA) 70
  Swingweight Nie
  Układ Strun 16 x 19
  Profil ramy (mm) 26 / 26 / 24
  Kolekcja Nie
Recenzje produktu

  Napisz własną recenzję

  Oceniasz: Rakieta tenisowa Dunlop Force 600 - Wyprzedaż!

  Jak oceniasz ten produkt? *

    1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
  Cena
  Wartość
  Jakość
Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

CMS tab