0 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Buty

Buty tenisowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór butów do tenisa najlepszych światowych marek, w atrakcyjnych cenach. Odpowiednio dobrane obuwie tenisowe zapewnia komfort, bezpieczeństwo oraz wspomaga jak najlepsze poruszanie się po korcie. Buty tenisowe zaprojektowane są tak aby odpowiednio stabilizować stopę i wspierać naturalne ruchy tenisisty. Podeszwa buta ma zapewnić optymalną trakcję na każdej nawierzchni – najczęściej spotykane są podeszwy typu all court – uniwersalne na każdą nawierzchnię oraz na korty ziemne o wzorze charakterystycznej jodełki. Dostępne są też buty ze specjalnymi podeszwami na korty twarde lub ze sztucznej trawy. Producenci obuwia prześcigają się w innowacjach i technologiach ulepszających nowe modele. Zmienia się także design – dziś możemy wybierać pośród setek wzorów i kolorów a czasy, w których buty do tenisa były oferowane głównie w białym kolorze dawno już minęły.

.

Siatka  Lista 

28 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

28 produkt(ów)

na stronę

Buty do tenisa

W naszym sklepie oferujemy przede wszystkim buty do tenisa firmy Babolat. Na stronie znajdą Państwo zarówno damskie jak i męskie buty do tenisa ziemngo. Dobre buty do tenisa poprawiają komfort gry, amortyzację i dobrą przyczepność. Przy wyborze butów należy zwrócić uwagę na rodzaj podłoża, czyli nawierchni, na której najczęściej gramy. Ze względu na rodzaj nawierzchni rozróżniamy buty na korty ziemne, korty trawiaste oraz nawierzchnię twartą. Dobranie butów na dane podłoże to lepsza amortuzacja oraz ochrona przed kontuzjami. Oczywiście dobrze dobrane buty do tenisa wpływają także na wygodę i stabilność biegania na korcie.

Damskie buty tenisowe

W naszej ofercie mamy mamy damksie buty do tenisa w rozmiaraze od 37 do 42. Buty firmy Babolat to uznana marka gwarantująca dobrą jakość produkty zarówno dla graczy zaawansowanych jak i amatorów.