0 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Sklep Novasport

 

 

                                      

 Dane Firmy:

 

Novasport Spółka Cywilna Piotr Nowacki, Maciej Nowacki
ul. Floriańska 84B, 38-200 Jasło

NIP: 6852286786

Numer konta:  mBank  61 1140 2004 0000 3202 6502 0045

telefon (pytania, porady, informacje, zamówienia): 500 530 350 

M. Nowacki - EDG prow przez Burmistrza M. Jasła nr 122/2006; NIP: 6852139720; REGON: 180143725
P. Nowacki - EDG prow przez Burmistrza M. Jasła nr 265/2009; NIP: 6851761038; REGON: 371038357 

 

 


 Sklep i Serwis Tenisowy w Krakowie:

 

W naszym sklepie stacjonarnym można wszystko obejrzeć, wszystkiego dotknąć i przymierzyć. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu - zaczynając od rakiet i butów do tenisa a na tłumikach, czy owijkach kończąc.
W sklepie istnieje też możliwość odbioru zamówień internetowych.
Oferujemy także profesjonalny serwis sprzętu - naciąganie rakiet tenisowych i do squasha, wymianę owijek, grommetów oraz tuning rakiet tenisowych

 

Sklep i Serwis Tenisowy Novasport Kraków
ul. Bandurskiego24 
31-515 Kraków


Sklep czynny:

poniedziałek - piątek 11:00 - 18:00
sobota 11:00 - 15:00


Akceptujemy karty płatnicze.

 

 


 

 

Kilka zdjęć:

 

       

       

 


 Mapka dojazdu:

 

 


 

 Kilka słów o nas

 

Novasport to firma rodzinna założona w 2009 roku - kontynuacja tenisowej pasji, która towarzyszy nam od wielu lat. Na początku powstał sklep internetowy, później naturalnym krokiem było otwarcie sklepu stacjonarnego i serwisu w Krakowie.

Do naszej pracy i całego przedsięwzięcia podchodzimy z pasją i entuzjazmem, a to z kolei ispiruje nas do ciągłego rozwoju. Nie boimy się innowacji i staramy się o ciągły rozwój i ulepszanie naszego serwisu. Chcemy aby relacje z naszymi partnerami i klientami opierały się na otwartości i zaufaniuKażdy klient traktowany jest u nas wyjątkowo i indywidualnie. Bez względu na wielkość zakupów może liczyć na nasze zaangażowanie i fachowe doradztwo. Dopełniamy wszelkich starań, aby nasze doświadczenie pozwalało Państwu z zaufaniem korzystać z naszego serwisu.

Staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę, opierając się jednak wyłącznie na wspólpracy z najlepszymi firmami oferującymi sprzęt najwyższej jakości.
Staramy się ciągle ulepszać i rozwijać nasz serwis, aby mogli Państwo używać go z ławością i zaufaniem.
Staramy się aby współpraca z nami była dla Państwa w pełni satysfakcjonująca. 

Dlaczego warto wybrać nasz sklep

- DOKŁADNA INFORMACJA I PRZYJEMNE, BEZSTRESOWE ZAKUPY

Zakupy w sklepie Novasport są wygodne, proste i bezpieczne. Unikasz korków ulicznych, kolejek, pośpiechu. Każdy zakup możesz dokładnie przemyśleć, lub skonsultować z nami. Dla każdego produktu starannie przygotowaliśmy opis i zdjecia, aby ułatwić podjęcie najlepszej decyzji. Zawsze służymy kompetentnym wsparciem i radami dotyczącymi wyboru sprzętu najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb.

 

 - NAJWIĘKSZY WYBÓR I NAJCIEKAWSZE PRODUKTY

W Novasport znajdziesz szeroką ofertę sprzętu tenisowego. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi dostawcami, wybieramy najciekawsze kolekcje, śledzimy najnowsze trendy i technologie. Dzięki temu możemy zaoferować ci sprzęt, którego potrzebujesz, aby zawsze schodzić z kortu jako zwycięzca.

 

 - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I ORYGINALNE PRODUKTY

W Novasport oferujemy tylko produkty najwyższej jakości, renomowanych producentów. Wszystkie produkty są w 100 % oryginalne i pochodzą z legalnej i oficjalnej sieci dystrybucji. 

 

 - MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

Jeśli nie jesteś w absolutnie zadowolony ze swojego zakupu, jeśli z jakiegoś powodu (lub  bez powodu) chcesz zwrócić lub wymienić zakupiony towar - możesz to uczynić w ciągu 21 dni. Nie zadajemy żadnych pytań.

 

- SZYBKA I PEWNA DOSTAWA

Aby zakupiony towar dodarł do Ciebie szybko i bezpiecznie wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Rozumiemy, jak ważna  jest  terminowa dostawa i dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zaupy trafiły do Ciebie jak najszybciej.

 

 - NAJLEPSZE CENY I WYGODNE PŁATNOŚCI

Dokładamy wszelkich starań, aby ceny przez nas oferowane były jak najlepsze - zaprenumeruj nasz newsletter, aby być najwcześniej poinformowanym o naszych nowościach i promocjach.
Twoja wygoda jest zawsze na pierwszym miejscu - możesz wybrać dogodną dla siebie formę płatności: przelew na rachunek bankowy, płatność przy odbiorze przesyłki, płatność przez serwis PayU.

 

 - BEZPIECZNE ZAKUPY I PEŁNA OCHRONA DANYCH

Zakupy w Novasport są całkowicie bezpieczne - twoje dane nie są nigdy udostępniane osobom trzecim i służą wyłącznie do realizacji procesu sprzedaży. Formy płatności są bezpieczne i wygodne. Paczki dokładnie zapakowane i dostarczane za pomocą godnej zaufania firmy kurierskiej.
Możesz robić zakupy całkowicie bez obaw.