0 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

 

 

 

 

 

SERWIS RAKIET DO TENISA I SQUASHA KRAKÓW

Naciąg jest (obok ramy rakiety) najistotniejszym czynnikiem wpływającym na naszą grę. Jest elementem o olbrzymim znaczeniu dla każdego aspektu uderzenia - wpływa na kontrolę, dynamikę, czucie piłki, komfort i rotację. Odpowiednio dobrany akcentuje zalety ramy i niweluje jej słabsze strony a współgrając ze stylem grającego pozwala na maksymalne wykorzystanie umiejętności.
 


Nasz serwis dysponuje jedną z najlepszych i najbardziej precyzyjnych maszyn do naciągnia rakiet - Babolat Sensor Expert. Na takich maszynach prowadzony jest serwis wielu turniejów tenisowych m.in Roland Garros.
Najwyższej klasy sprzęt w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem i starannością zapewniają perfekcyjną jakość i dokładność wykonywanej usługi.

 

 

 


Oferujemy także fachowe doradztwo w dziedzinie doboru typu i modelu naciągu oraz parametrów naciągania. Kilka podstawowych informacji na temat doboru naciągów mogą Państwo przeczytać tutaj

 


Każda rakieta opuszająca nasz serwis oznaczona oznaczona jest specjalną tabliczką z danymi wykonanej usługi - nie ma teraz wątpliwości czym, jak i kiedy była naciągnięta rakieta a więc możemy zaoferować 100% powtarzalności lub zareagować na Państwa odczucia i sugestie dotyczące zmian. 

 

 


Poza naciąganiem rakiet możecie Państwo w naszym serwisie zlecić wymianę owijki podstawowej i zewnętrznej, wymianę przelotek (grommetów), pogrubienie, ewentulanie wymianę rączki (w modelach gdzie jest to możliwe).Cennik usług serwisowych:

  • naciąganie rakiet do tenisa i squasha - 40 pln (bez kosztów naciągu) - czas realizacji usługi 24h
  • expresowe naciąganie rakiet - 50 pln - czas realizacji 1h - w szczególnych przypadkach usługa nie jest realizowana
  • naciąganie rakiet starych, drewnianych, modeli niestandardowych - cena ustalana indywidualnie
  • malowanie logo na naciągu - 10 pln 
  • wymiana owijki bazowej (podstawowej) - gratis (zakupiona w naszym sklepie) - 10 pln (owijka klienta)
  • wymiana owijki wierzchniej (zewnętrznej) - gratis (zakupiona w naszym sklepie) - 5 pln (owijka klienta) 
  • wymiana przelotek - grommetów - 40 pln (bez kosztów nowych grommetów)
  • pogrubienie rączki o jeden rozmiar - 45 pln (z materiałem)
  • wymiana rączki w rakietach Head - 40 pln (bez kosztów nowej rączki)