0 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Rakiety

Rakiety tenisowe

Podstawowy element wyposażenia każdego tenisisty. Nasz sklep posiada bogatą ofertę rakiet czołowych producentów. Służymy profesjonalnym wsparciem i pomocą, ponieważ odpowiedni dobór rakiety do tenisa jest niezwykle istotnym elementem pozwalającym w pełni wykorzystać możliwości gracza oraz wspierającym rozwój i doskonalenie techniki.

Siatka  Lista 

Produktów od 1 do 40 z 100

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
na stronę

Siatka  Lista 

Produktów od 1 do 40 z 100

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
na stronę

Rakieta do tenisa

Rakieta do tenisa ziemnego to oczywiście podstawowy element, bez którego nie da się na poważnie rozpocząć tenisowej przygody. Oczywiście w pierwszych treningach warto skorzystać z rakiet instruktorów i trenerów. W ten sposób stawiając pierwsze kroki mamy od razu szansę na przetestowanie różnych rakiet oraz zapoznanie się z ich podstawowymi parametrami, zaletami oraz wadami.

Rakieta tenisowa - jak wybrać?

Podstawowe kryteria wyboru rakiety tenisowej to przede wszystkim waga, balans, wielkość główki oraz grubość i sztywność ramy. Znaczenie ma oczywiście stopień zaawansowania zawodnika i oczywiście cena samej rakiety. Oczywiście, chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej rakiety.

Rakiety tenisowe - oferta sklepu

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór rakiet do tenisa. Oferujemy przede wszystkim rakiety renomowanych marek jak Babolat, Yonex czy Dunlop. W naszej ofercie są zarówno rakiety dla zaawansowanych graczy jak i osób początkujących oraz dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.