0 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Rakieta tenisowa Dunlop Force 100S - wyprzedaż! Zoom

Rakieta tenisowa Dunlop Force 100S - wyprzedaż!

Oceń ten produkt jako pierwszy

Rakieta tenisowa Dunlop Force 100S - odpowiedź firmy Dunlop na popularne ostatnio rakiety o super otwartym przeplocie naciągu. W tym wypadku 14x18 strun w połączeniu ze sztywną ramą o doskonałej aerodynamice daje graczom możliwość gry piłek z potężną rotacją. Rakieta jest bardzo dynamiczna i stabilna - świetne nadaje się do agresywnej, topsinowej gry z końca kortu. 

Dostępność: W magazynie

649,00 zł 399,00 zł

* Wymagane pola

649,00 zł 399,00 zł
Opis produktu

  Szczegóły

  Rakieta tenisowa Dunlop Force 100S - odpowiedź firmy Dunlop na popularne ostatnio rakiety o super otwartym przeplocie naciągu. W tym wypadku 14x18 strun w połączeniu ze sztywną ramą o doskonałej aerodynamice daje graczom możliwość gry piłek z potężną rotacją. Rakieta jest bardzo dynamiczna i stabilna - świetne nadaje się do agresywnej, topspinowej gry z końca kortu. 

  Rakiety Dunlop Force 100S - polecamy graczom zaawansowanym i na średnim poziomie, których styl to mocne i rotowane uderzenia z końcowej linii. 

  Rakiety Dunlop Force dostarczane są z pełnym pokrowcem, wibrastopem i naciągiem fabrycznie założonym przez producenta. 

  Rakiety z serii Dunlop Force zostały zaprojektowane tak aby całą energię generowaną przez gracza przekazać uderzanej piłce. Innowacyjne rozwiązania i technologie wykorzystane przy konstrukcji rakiet Force zapewnia perfekcyjną aerodynamikę, znakomite czucie i ponadprzeciętną moc uderzeń. 


  Aeroprofile - Nowy kształt ramy na główce rakiety o perfekcyjnej aerodynamice, zapewnia najwyższą prędkość główki i maksimum energii przekazywanej piłce


  Aeroskin - Chropowata powierzchnia umieszczona w strategicznych punktach na rakiecie wywołuje miejscowe drgania powietrza i umożliwia łagodny przepływ powietrza. Redukuje opór aerodynamiczny aż do 35%


  Flight Geometry - Nowo zaprojektowane, widełki rakiety rakiety o przekroju pięciokąta i wysokiej sztywności oraz perfekcyjnej aerodynamice pozytywnie wpływają na prędkość zamachu i moc uderzeń. 


  Rączka IsisX - Rewolucyjna konstrukcja rączki, która pochłania niepożądane wibracje poprawiając komfort gry i czucie piłki - Rączka rakiety wykonana jest z grafitu, bazuje na podwójnym rdzeniu z włókna szklanego osłoniętym polimerowymi tłumikami. Całość dopełniona jest wysokiej jakości wypełnieniem poliuretanowym i poliwęglanową obudową.   


  IsisX 35% - Podczas uderzenia system ISIS-X poprzez zastosowane materiały i rozwiązania konstrukcyjne filtruje wstrząsy i wibracje.
   W porównaniu ze standardowym poliuretanowym wypełnieniem, system ISIS-X filtruje o 35 % więcej wstrząsów dostarczając graczowi większe czucie piłki.


  HyperFlare - Nowa konstrukcja stopki uchwytu - większy o 30% rozmiar bez podniesienia wagi i doskonała ergonomia poprawiają stabilność i czucie rakiety w dłoni.


  Aeroboost - Technologia wykonania przelotek, która poprawia aerodynamikę rakiety oraz efektywność pracy naciągu - wydłuża czas kontaktu piłki i naciągu oraz kumuluje i oddaje energię podczas uderzenia - efekt: poprawiona rotacja i prędkość piłki


  GlidePolymer - Unikalny polimer zawiera mikroskopijne kuleczki MOS2, które zmniejszają tarcie. Zwiększa to wytrzymałość przelotek o 40% i redukuje tarcie naciągu o 27% zapewniając tym samym swobodniejszy ruch naciągu dla zwiększonej mocy i rotacji.


  ParallelStrung - Rozwiązanie to zwiększa pole optymalnego trafienia tzw. sweet spot, dostarcza większą moc, lepszą rotację oraz wybacza błędy nieczystych zagrań.
   

Informacje dodatkowe

  Informacje dodatkowe

  Producent DUNLOP
  Powierzchnia główki (cale² / cm²) 100 / 645
  Waga (g) 295
  Długość (cale / mm) 27 / 685
  Balans (mm) 325
  Sztywność ramy (RA) 68
  Swingweight Nie
  Układ Strun 14 x 18
  Profil ramy (mm) 23 / 26 / 24
  Kolekcja Nie
Recenzje produktu

  Napisz własną recenzję

  Oceniasz: Rakieta tenisowa Dunlop Force 100S - wyprzedaż!

  Jak oceniasz ten produkt? *

    1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
  Cena
  Wartość
  Jakość
Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

CMS tab